Weyts maakt geld vrij voor scholen in Bekkevoort, Schaffen en Kortenaken

De Vlaamse regering investeert tijdens deze legislatuur drie miljard euro in schoolinfrastructuur. Dat gebeurt via het Agentschap voor Infrastructuur in het Onderwijs (AGION).
Het kabinet van Vlaams minister van Onderwijs Ben Weyts keurde in januari 2022 acht nieuwe projecten goed in Vlaams-Brabant.
In het Hageland mogen drie scholen een financiële injectie voor infrastructuurwerken op de rekening verwachten.

De Vrije Basisschool ‘t Minnepoortje in Bekkevoort mag 40.062,47 euro besteden voor de bouw van een nieuwe sanitaire blok voor de kleuters en de verbouwing van de sanitaire blok voor de lagere school. Het gaat in dit geval om een verhoging van al eerder toegestane subsidies.

De Vrije Basisschool in Diest, meer specifiek de sites van Klaverdrie in Schaffen, krijgen 81.474,40 euro om herstellingswerken aan het dak te laten uitvoeren. (kopafbeelding via N-VA Diest)

Voor de Vrije Basisschool in Kortenaken staat 66.168,33 euro klaar om de verlichting en de branddetectie te vernieuwen.

Geef een reactie