Nieuwe raad van bestuur voor IGO – Hans Vandenberg opnieuw bestuursvoorzitter

De intergemeentelijke vereniging IGO verkoos vorige vrijdag een nieuwe raad van bestuur en dus ook een nieuwe voorzitter voor die raad. Burgemeester van Bekkevoort Hans Vandenberg bekleedde die functie tijdens de vorige legislatuur. IGO is een belangrijke speler op het intergemeentelijke niveau. Het levert een erg brede waaier aan diensten aan 30 gemeenten die samen meer dan 500.000 inwoners hebben.

Hans Vandenberg opnieuw verkozen als bestuursvoorzitter

De gemeenten Tielt-Winge en Bekkevoort mogen samen 1 vertegenwoordiger als bestuurder naar te IGO. Ze besloten om Hans Vandenberg opnieuw voor te dragen en die stelde zich ook opnieuw kandidaat als voorzitter. De verkiezing werd niet echt spannend. Alle andere leden van de raad van bestuur die met effectieve stem zetelen, konden zich vinden in zijn kandidatuur. Burgemeester Vandenberg combineert de volgende zes jaar de sjerp van Bekkevoort met de positie van bestuursvoorzitter van IGO.

De volledige lijst met bestuurders

De leden van de raad van bestuur met effectieve stem:

  • Annick Geyskens (Aarschot), Rita Vanlangendonck (Tienen)
  • Frans Vansteenbeeck (Begijnendijk/Rotselaar)
  • Hans Vandenberg (Bekkevoort/Tielt-Winge)
  • Bart Clerckx (Bertem/Oud-Heverlee)
  • Guy Vanbelle (Bierbeek/Boutersem)
  • Steven Swiggers (Boortmeerbeek/Haacht)
  • Anne-Sophie Weckx (Diest/Scherpenheuvel-Zichem van 29.03.2019-31.03.2022)
  • Monique De Dobbeleer (Diest/ Scherpenheuvel-Zichem van 01.04.2022-31.03.2025)
  • Jonas Vangroenendael (Glabbeek/Geetbets/Kortenaken van 29.03.2019-31.03.2021)
  • Stijn Doms (Glabbeek/ Geetbets/ Kortenaken van 01.04.2021-31.03.2023)
  • Laura Schurmans ((Glabbeek/ Geetbets/ Kortenaken van 01.04.2023-31.03.2025)
  • Jan Schelstraete (Herent/Kortenberg van 29.03.2019-31.03.2022)
  • Adelia Vandeven Herent/ Kortenberg van 01.04.2022-31.03.2025)
  • Marc Richelle (Hoegaarden/Landen van 29.03.2019-31.03.2022)
  • Joris Verbaeten Hoegaarden/ Landen van 01.04.2022-31.03.2025)
  • Hugo Simoens (Holsbeek/Lubbeek van 29.03.2019-31.03.2023)
  • Anne Van Goidsenhoven van 01.04.2023-31.03.2025)
  • Danny Vangoidtsenhoven (Huldenberg/Tervuren)
  • Petra Vreys (Keerbergen/Tremelo van 29.03.2019-31.03.2022)
  • Maria Verschoren (Keerbergen/ Tremelo van 01.04.2022-31.03.2025)
  • Ilse Beelen (Linter/Zoutleeuw van 29.03.2019-31.03.2022)
  • Kim Soetaers (Linter/ Zoutleeuw van 01.04.2022-31.03.2025).

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.