De organisatoren van LoForLife kondigden vrijdagmiddag aan dat Zornik, de ondertussen epische band van frontman Koen Buyse op vrijdag 19 september naar Scherpenheuvel komt. Zornik en Daan, twee absolute topacts uit de Vlaamse rockscene, staan op die manier samen op de affiche van het fijnste familiefestival in Vlaanderen en omstreken, en daar hangt wel een stukje geschiedenis aan vast.
In 2020 stond Daan voor de tweede keer op de affiche van het festival. Daar werd al heel lang naar uitgekeken want zijn eerste passage zorgde voor bijzonder veel animo. De editie 2020 moest echter door covid-19 uitgesteld worden naar 2021 en dat paste niet langer in de agenda van de zanger-DJ uit Overijse.
Zornik had op dat moment net aangekondigd dat ze vanaf augustus 2021 aan een comeback wilden beginnen maar de concerten waren bijzonder snel uitverkocht. Dat paste dan weer perfect in de plannen van LoForLife waar Zornik aan de affiche werd toegevoegd om Daan te vervangen. Het werd een bijzonder emotionele en intensieve set.
Nu staan de twee artiesten samen op de affiche en dat belooft grote gensters en heel veel enthousiasme!
Tickets via http://www.loforlife.be
