Twee broers, uiterst enthousiaste liveshows, creatieve synths en steengoede arrangementen. Kort samengevat: de Compact Disc Dummies komen op vrijdag de fantastische affiche van LoForLife helemaal compleet maken.

Lennert en Janus Coorevits begonnen al op zeer jonge leeftijd muziek te maken. In 2012 brak Compact Disc Dummies door toen ze Humo’s Rock Rally wonnen. Ze plaatsten zich op die manier in een rijtje met onder meer bands als dEUS, Goose en Balthazar.

Muzikale stijl

De muziek van Compact Disc Dummies is een mix van synthpop, electro, rock en zelfs wat punk. Denk aan invloeden van Soulwax, Justice en Depeche Mode, maar met een eigen, jeugdige twist. Ze combineren analoge synths met digitale producties en staan bekend om hun rauwe, opzwepende live-reputatie, met Lennert als charismatische frontman en Janus achter een muur van synths. De liveshows van de groep zijn een totaalpakket met licht, geluid en heel veel sfeer.

Compact Disc Dummies speelden eerder al op grote festivals zoals Pukkelpop, Rock Werchter en Dour. En nu dus ook in Scherpenheuvel.

Voor tickets snel naar: http://www.loforlife.be

Geef een reactie