De Scandinavische winkelketen JYSK opende op woensdag 26 februari een nieuwe vestiging in Diest. De winkel zit in het nieuwe bedrijvenpand Retailpark N2 aan de Leuvensesteenweg, waar eerder ook al ALDI en Renmans een vestiging openden.
De winkel is ingericht met sfeervolle verlichting, houtlook vloeren en drie voorbeeldkamers die de laatste trends en collecties tonen. Er is een grote matrasstudio waar je de matrassen zelf kan uitproberen.
De trendy keten organiseert nog tot 9 maart kortingsacties tot 70%.
JYSK opende op dezelfde dag ook een vestiging in Drogenbos. De keten heeft nu 65 winkels in België. De ambitie is om ieder jaar 8 bijkomende vestigingen te openen. JYSK mikt uiteindelijk op 125 winkels te openen in ons land.
In dit filmpje legt store manager Irem Coskun van JYSK Diest uit wat je in de winkel zoal kan vinden.





.
