De organisatoren van LoForLife kondigden dinsdagmiddag de naam van een nieuwe artiest aan voor het festival – editie 2025. “Jelle Cleymans zingt Spring” staat op zaterdag 20 september op de affiche.
Op onze Facebookpagina kon u al enigszins omhuld lezen dat de artiest en mediapersoonlijkheid allicht een paar lieden van een merkwaardig hoog niveau mee brengt. Dat is ondertussen bevestigd en het zijn niet van de minsten.
Jelle Cleymans zal op het podium ondersteuning krijgen van Mario Goossens, Axl Peleman, Florejan Verschueren, Vincent Van Santfoort en Damian Corlazzoli.
Mario Goossens is onder meer de drummer van Triggerfinger maar hij is ook erg actief als producer voor een aantal andere steengoede artiesten. Bij de live optredens van Bazart is hij ook vaak de man achter de drums.
Axl Peleman, rasmuzikant en TV-persoonlijkheid. Bekend alom in Vlaanderen en de man die al eerder op het podium stond van LoForLife met De Kreuners.
Florejan Verschueren is allicht zowat de beste muzikant met een relatief onbekende naam op LoForLife dit jaar. Pianist, componist, studiomuzikant en muziekdocent van een steenhoog niveau. Florejan Verschueren is onder meer ook docent aan het Koninklijk Conservatorium in Brussel.
Vincent van Santpoort is een zeer veelzijdige gitarist die je zou kunnen kennen van zijn project Boskat maar die ook bij Blackwave aan de snaren plukt.
Damian Corlazzoli kan je kennen van Spring zelf. Hij speelde de rol van Xavier Lejeune in de TV-serie. Damian is altijd al betrokken bij de muzikale projecten van Jelle Cleymans en dat is nu niet anders.
Ongetwijfeld ben jij erbij op zaterdag 20 september. Tickets: http://www.loforlife.be
